O mně

Jmenuji se Marty. Člověk, kterému je 30 let, má řadu životních zkušeností, ale stále se cítí poměrně mlád. A přesně můj pohled na svět, inspirovaný zkušenostmi a věkem mě dohnal k tomu, ventilovat své názory veřejně. Nejenom mezi lidmi, se kterými se stýkám. Chci je vykřičet do světa, chci je říci každému. Ale jenom tomu, kdo po ně má zájem. Proto vítejte v mém klubu. Tedy v místě, kde platí jenom moje pravidla. Otevřeno mám neustále a vy si tak můžete v jakoukoliv denní nebo noční hodinu přečíst informace o tom, co zajímá mě a co mi přijde důležité. A to nejenom z obecného pohledu, ale i z mého osobního pohledu. Lidé mají rozdílné názory a mnoho lidí se je snaží tajit. Já však ne. Já je dokážu říci každému.

Píši o tématech týkajících se dnešního světa

Nemám rád minulost a ani v ní nechci žít. Naopak mám rád především přítomnost. A tu se snažím žít a doslova prožívat. A to každým dnem, který jenom přijde. Prožívat ji se mnou můžete i vy. Nikoliv však v reálném světě, ale ve světě mnohem zajímavějším – tedy v tom internetovém. Díky mě máte možnost podívat se na svět, problémy, ale i pozitiva i mýma očima. A kdo ví, třeba budeme mít v řadě názorů stejný pohled. A to je dobře.

Čerpám inspiraci, kde se dá

Nechci, aby můj osobní online blog byl jenom soupisem hloupých frází na jedno dané téma. Chci, abych v něm mohl nechat kousek sebe. Tedy abych v něm mohl nechat kousek své osobnosti. A tak se v dnešním digitálním světě podepsat. To má dnes každý z nás. Ale proč by to dělal? Třeba proto, že ne všichni chtějí se svými názory jít ven, jako to dělám právě já.  A zajímají vás? Pokud ano, pojďte si je přečíst. Garantuji vám, že v některých případech jsou více než zajímavé. Získáte nový pohled na svět, stejně jako se při čtení mnoha témat pobavíte, ale i vzděláte. I proto můj blog existuje.